téma: verseny

Tovább a megkezdett úton – sikeres versenyen vannak túl az orosházi triálosok

Sikerrel vették rangos versenyüket az orosházi triálosok. Kovács Péter és Szőke Krisztián dobogóra állhatott, de Csanda Dorián, Kovács Attila és Pocsai Richárd is sikeresen zárta a püspökladányi megmérettetést. tovább

Spartacus-bronz a népes mezőnyben

Benkő Zsanett a 33 kg-osok mezőnyében ért el dobogós helyezést a hétvégi minősítő versenyen, melynek Kaposvár volt a helyszíne. tovább

Birkózás: bronzérem Kaposvárról

Bronzéremmel térhetett haza az Orosházi Birkózó Egyesület versenyzője, Ella Vivien a Kaposváron rendezett, serdülőkorú birkózóknak kiírt minősítési versenyről. tovább

OBE: három aranyérem a területi bajnokságról

Az országos döntőbe kerülés volt a cél Orosházi Birkózó Egyesület Diák I. és Diák II. korcsoportban szereplő versenyzői számára a gyomaendrődi területi bajnokságon. tovább

OBE: bronzérem a budapesti versenyről

A budapesti Körcsarnokban kadet, felnőtt és női birkózóknak rendezett országos minősítési versenyeket az Újpest birkózószakosztálya január 28-án. Az Orosházi Birkózó Egyesület (OBE) négy versenyzővel képviseltette magát a megmérettetésen. tovább

Íjászat: orosházi éremeső Ásotthalmon

Az orosházi íjászok ásotthalmi versenye zárta a 2017-es évadot, ugyanitt hirdették ki a 2017.évi Regionális 3D Bajnokság győzteseit. tovább

Eötvös DPSE: ismét döntetlen a ceglédiekkel

Cegléd, Orosháza és Szeged – Három helyszín, ahol az Eötvös DPSE asztaliteniszezői képviseltették magukat a közelmúltban.

tovább

Sikeres volt az Eötvös DPSE első idei versenye

Hazai pályán vett részt első 2018-as versenyén az Eötvös DPSE. A klub fiatal asztaliteniszezői remekül helytálltak, öt éremmel zártak. tovább

Angol versenyen remekeltek a református iskola diákjai

Eredményesen szerepeltek a református általános iskola tanulói a TELC idén rendezett megyei angol versenyén.  tovább

Szépen, tisztán, angolul

Az orosházi református iskola november 7-én angol nyelvű mondóka- és versmondó versenyt rendezett 3-7. osztályos diákjainak. tovább

Útlezárás a hétvégén

Útlezárásra és forgalmirend-változásra kell számítani szombaton, a Táncsics utcán és környékén. A III. Kardoskút Racing rajtceremóniáját tartják október 21-én délután. tovább

Halas randevú

Fennállása negyedik évében, nyolcadik nagysikerű horgászversenyét rendezte a Kedvenc Sporthorgász Egyesület a hét végén a derekegyházi tavon. A horgászversenyek többségével ellentétben, ezúttal a halak is eljöttek a randevúra.

tovább

Sakk: várják a nevezőket a Gyopárosfürdő Strand Kupára

Hagyományteremtési céllal sakkversenyt hirdet az Orosházi Sakk Egyesület Gyopárosfürdő Gyógy-és Élményfürdővel közösen augusztus 5-én. Írjuk a részleteket. tovább