téma: búvárúszás

Búvárúszás: Károlyi és Dimák országos bajnok

A Világjátékok előtti megmérettetés országos bajnoki címet hozott két orosházi búvárúszónak. tovább

Károlyi: Világkupa után, Világjátékok előtt

Április derekán Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE búvárúszója Lengyelországban versenyzett a Világkupa harmadik fordulójában. Az exvilágbajnoknő egy bronzéremmel gazdagodott. A Világkupán át vezet az útja a Világjátékokra. tovább

Búvárúszás: Károlyi bronzérme Olsztynban

Kiválóan versenyzett és a dobogóra állhatott a 200 méteres felszíni úszószámot követően az Eötvös DPSE kiválósága, Károlyi Csilla. A lengyelországi Olsztynban rendezték április 21-23. között a XII. CMAS Uszonyosúszó Világkupa harmadik fordulóját. tovább

Búvárúszás: Károlyi ezüst a Világkupán

A CMAS Uszonyosúszó Világkupa versenysorozatának 2. fordulóját az olaszországi Lignanoban rendezték március 25-én és 26-án. Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE versenyzője 200 m felszíni úszásban másodikként ért célba. tovább

Búvárúszás: Károlyi Csilla bronzérmes a világkupán

A hétvégén Egerben rendezték meg az uszonyosúszó világkupa első fordulóját, ahol Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE kiválósága bronzérmet szerzett. tovább

Búvárúszás: orosházi sikerek az országos bajnokságon

Az Eötvös DPSE kiválóságai, Károlyi Csilla, Fehér Benjamin és Károlyi Szabolcs összesen kilenc éremmel öregbítették az egyesület hírnevét.
tovább

A búvárúszó Károlyi Csilla kvalifikált a világjátékokra

Az Eötvös DPSE búvárúszója a voloszi vb eredménye alapján indulási jogot szerzett a 2017. évi világjátékokra. Dimák Dávid pedig váltóban állhat rajthoz. tovább

OÉ20 – Vizes álmok és tervek egy húszéves búvárúszó rekord után

Sikerült. Ez volt az első szava annak a cikknek, melyben az orosházi úszók, búvárúszók ötven órás Guinness-rekordjáról tudósítottunk éppen húsz esztendővel ezelőtt, az Orosházi Élet első számában. A rekordkísérlet valóban sikerült, nem kis mértékben köszönhetően az Orosházi Búvárklub akkori vezetőjének, a program kitalálójának, Pesics Zoltánnak. Most, húsz évvel később nem csak a múltról, de kicsit a jövőről is beszélgettünk vele.

tovább

Búvárúszó világbajnokság: Károlyi Csilla újra az elitben

Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE búvárúszója figyelemreméltó eredményekkel tért vissza a sportág vérkeringésébe. Dimák Dávid a Szegedi Muréna sportolója váltóban remekelt.
tovább

Búvárúszás: Károlyi Csilla magyar bajnok

A kiváló orosházi versenyző két számban is a dobogó tetejére állhatott.
tovább

Búvárúszás: Károlyi bronzok Lignanoban

Március 19-20. között rendezték a XI.CMAS Uszonyosúszó világkupa 3. fordulóját az olaszországi Lignanoban. Az Eötvös DPSE versenyzője, Károlyi Csilla új országos csúccsal bronzérmet szerzett a 200 m felszíni úszásban. Mellette további két bronzot „zsebelt be” a versenyen. tovább

Károlyi Csilla: Eger után Olaszország

Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE versenyzője, a XI. CMAS Uszonyosúszó Világkupa második fordulójában két negyedik  és egy hetedik helyezést ért el a rangos mezőnyben. tovább

Búvárúszás: Károlyi érmek az országos bajnokságon

A búvárúszók idei utolsó versenyéről Károlyi Csilla és Károlyi Szabolcs hat éremmel tért haza.
tovább

Három ezüstöt nyert Károlyi Csilla, de pénzhiány miatt nem megy a vb-re

Az országos bajnokságon remekelt az orosházi búvárúszó, de nem tud kiutazni Kínába. Csapattársa, Fehér Benjámin is rajthoz állt, remekül versenyzett. tovább