Az Eötvös DPSE két versenyzője vett részt Kecskeméten az év utolsó búvárúszó versenyén. Az országos bajnokságon Fehér Benjámin két bronzérmet nyert.

Kecskeméten rendezte meg december közepén a Magyar Búvár Szakszövetség az idei év utolsó rangos versenyét, a VI. Felnőtt Uszonyos- és búvárúszó Rövidpályás Országos Bajnokságát. Az Eötvös DPSE-t Fehér Benjámin és Károlyi Szabolcs képviselte.

Fehér Benjáminnak 200 és 400 m uszonyos gyorsúszásban sikerült dobogóra állnia, mindkét versenyszámban bronzérmet szerzett, míg a rövidebb távokon (50 és 100 méteren) negyedik helyen végzett. Károlyi Szabolcs sérülés miatt nem tudott rajtkőre állni – adta tudtul Károlyi Csilla, aki ezekben a napokban már Katarban végzi edzésmunkáját.

– Nagyon örülök az érmes helyezéseimnek, valamint annak is, hogy a rövidtávokon is jó időket úsztam – nyilatkozta a verseny után Fehér Benjámin.