téma: teremlabdarúgás

OMTK-ULE 1913: kicsik nagy tornája

A hétvégén folytatódott az OMTK-ULE 1913 nagyszabású teremfoci tornája. Szombaton az U7, vasárnap az U12 korosztályos csapatok léptek pályára. tovább

Rákóczi: negyedik hely a Kondorosi Takarék Kupán

A tavalyi sikeres tornát követően január 21-én ismét megrendezték a megyei I. osztályú labdarúgócsapatok terembajnokságát. A Rákóczi Vasas SE a negyedik helyen végzett, a Szabadkígyós nyerte a kupát. tovább

Öregfiúk fociztak a kupáért

Sikert aratott az öregfiúk számára az első alkalommal kiírt Téli Kupa labdarúgó teremtorna. Az egykori és ma is aktív orosházi kedvencekből alakult Hungária nyerte a kupát. tovább

Vasárnap öregfiúk foci az Eötvös-csarnokban

A karácsonyi bejgli és a szilveszteri pezsgőzés után ismét a mozgás veszi át a főszerepet a város sportszerető emberei körében. Vasárnap öregfiúk tornája a városi sportcsarnokban. tovább

Futsal: OMTK-ULE érmek a megyei döntőben

Hétvégén rendezték a megyei futsal döntőket Békéscsabán, ahol mindhárom korosztályban döntőbe jutott az ULE. tovább

Egykori társukra, Tóth Ferencre emlékeztek a régi csapattársak

A Csongrád megyei Pitvaroson focizott a Mol Rt. Old Boys csapata, a Tóth Ferenc labdarúgó emléktornán. tovább

Női foci: bronzérem Csanádapácáról

A Szentetornyai Amazonok a harmadik helyen végeztek a Farsang Kupa elnevezésű női teremlabdarúgó tornán.
tovább

OMTK-ULE: ezüst Szolnokról és Szarvasról

Az OMTK-ULE korosztályos csapatai több tornán vettek részt az utóbbi két hétben. Tóth-Kása Sándor egyesületi elnök újabb sikerekről számolt be a különböző tornákról. tovább

OMTK-ULE: tornagyőzelmek és helyezések a teremtornákon

Az OMTK- Utánpótlás Labdarúgó Egyesület téli teremtornákon készül a tavaszi korosztályos bajnokság folytatására. Az elmúlt  hétvégén több tornán vettek részt a gyerekek és szép sikereket értek el. tovább

Rákóczi: 3. hely a Harang Söröző Kupán

Gyomaendrődön rendezték meg január 16-án, hatodik alkalommal a Harang Söröző Kupát. A teremfoci tornán a Rákóczi Vasas bronzérmet szerzett. tovább

Orosházi sikerrel indult a Szarvas Kupa

A Szarvasi FC nyolcadik alkalommal rendezi meg utánpótlás korosztályú csapatai számára a Szarvas Kupa teremlabdarúgó sorozatot. Január 9-én az U12-es korosztály lépett pályára. A győzelmet az Orosházi MTK-ULE 1913 együttese szerezte meg. tovább

A Geli’s nyerte a Szénási József Emléktornát

December 20-án kezdődött és január 3-án ért véget a Szénási József Labdarúgó Emléktorna. A kupát hatalmas küzdelemben a Geli’s  csapata nyerte. tovább

Volt bennük Potenciál – dobogón az orosházi teremfoci csapat

Szentesen rendezték december 27–29-e között a téli palánkos teremlabdarúgó tornát, ahol  24 felnőtt együttes mérkőzött  a környező megyékből. Városunkat a teremtornákra összeállt Potenciál képviselte. Az orosházi focisták a 2. helyen végeztek. tovább

Folytatódott a Szénási József Emléktorna és Téli Kupa

December 27-én az Eötvös-csarnokban a „B”csoport küzdelmeivel folytatódott a kupasorozat. Ezúttal a Potenciál és a Gringó kvalifikálta magát a január 3-ai nyolcas döntőbe. tovább