A Szentetornyai Amazonok a harmadik helyen végeztek a Farsang Kupa elnevezésű női teremlabdarúgó tornán.

Hat csapat részvételével rendezték Csanádapácán február 21-én a Farsang Kupát, ahol városunkat a Szentetornyai Amazonok képviselte. További résztvevő csapatok: Csanádapácai EFC, Mezőberényi FC I., Mezőberényi FC II., Fegyverneki KSE, Baktó SC.

A csapatok körmérkőzéses formában küzdöttek a pontokért.

Zvolenszki Attila edző: – Az első három meccsünkön nem volt szerencsénk, az utolsó percben kaptunk gólokat, amivel pontokat vesztettünk. A negyedik és ötödik mérkőzésünkön változtattam a felálláson és az „egyszerűbb” játékkal közel egy tucat gólt tudtunk rúgni és odaértünk a dobogóra. Összességében a mutatott játékkal elégedett vagyok és gratulálok a csapatnak.

A bronzérmes orosházi csapat (Fotó: amazonok)

Orosházi eredmények:

Szentetornyai Amazonok-Baktó SC 2:2      gl.Zvolenszky Kata,Zvolenszki Vivien
Szentetornyai Amazonok-Mezőberényi FC.II. 1:2     gl. Zvolenszky Kata
Szentetornyai Amazonok-Csanádapáca   2:2     gl.Zvolenszky Kata,Zvolenszki Vivien
Szentetornyai Amazonok-Mezőberényi FC.I. 5:1     gl.Zvolenszki Vivien (4),Zvolenszky Kata
Szentetornyai Amazonok-Fegyverneki KSE  5:0    gl.Zvolenszky Kata (3),Zvolenszki Vivien,Kovács Márta