Az Orosházi Kerékpáros Sport Egyesület két versenyzője, Berki Csaba és Márta Mihály indult a megmérettetésen. Adjuk a részleteket.

Két versenyből álló, egyéni indítású országúti kerékpáros hegyi időfutam-versenyt rendeztek Esztergomban dobogókői befutóval, amelyen az Orosházi Kerékpáros Sport Egyesület két versenyzője, Berki Csaba és Márta Mihály vett részt.

Az első, 26 km-es versenyre augusztus 30-án került sor. Márta Mihály 56:35-ös idejével, mindössze egy másodperccel lemaradva, korosztályában a második helyen ért célba. Berki Csaba 56:19 alatt teljesítette a távot, így korosztályában a 25. lett. A második, 16 km-es verseny szeptember 27-én volt, ahol Márta Mihály 38:54-es idejével korosztályában az első helyen végzett, míg Berki Csaba 38:40-es idejével korosztályában a 16. lett.