Az NB I/A osztályú bajnokságban érte el a kimagasló eredményt az orosházi csapat.

Békési TE – Asztalitenisz SE Orosháza I. 5 – 13 NB I/A női asztalitenisz-mérkőzés, Békés

Mindkét együttest betegségek sújtották, hiszen a hazaiaknál László Adrienn és Póth Eszter, a vendégeknél a csapat első embere, Csáki Rita dőlt ki a sorból.
Mivel az előző fordulóban a Békés döntetlent játszott a Statisztikával, győzelem esetén megnyílt a lehetőség az ASE előtt a bronzérem megszerzésére.
A párosok után 1-1 volt az eredmény, majd a találkozó első felében jelentős előnyre tett szert az ASE, úgy, hogy két mérkőzést is 0-2-ről fordítottak a lányok. Ezt követően több szoros játszmában tovább növelték az előnyüket, és végül magabiztos győzelmet aratva gyűjtötték be a két bajnoki pontot. Ez azt eredményezte, hogy a bajnokságban a dobogó harmadik fokára állhattak.

Győztesek: Fehér Zsófia, Balogh Klaudia, Czvalinga Dóra, Szabó Mariann 3-3, valamint a Fehér – Balogh páros 1.

Asztalitenisz SE Orosháza II. – Postás SE IV. 9 – 9 NB I/B női asztalitenisz-mérkőzés, Orosháza

Színvonalas, fordulatokban gazdag találkozón az ASE lányai nem tudták kihasználni a győzelem lehetőségét, így a pontosztozkodás igazságosnak mondható. A klub beszámolója szerint örvendetes Benkő Anett tartós formajavulása és eredményessége.

Győztesek: Andrási Kinga, Fórizs Dorottya 3-3, Benkő Anett 2, valamint a Benkő – Séllei páros 1.