A U17-es csapat simán győzte le a Békéscsabát a labdarúgó utánpótlás bajnokságban.

A megyei serdülőbajnokság szomszédvári rangadóját rendezték május 24-én a volt HÖR-pályán. A 2. helyen álló OMTK-ULE U 17 éves csapata fogadta a tabella 3. helyét elfoglaló Békéscsabai Előre csapatát. A találkozót magabiztos játékkal nyerte Gyimesi András csapata.

OMTK-ULE 1913 – Békéscsabai Előre 1912 SE 4 – 1 ( 2 – 0 )

U17-es serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, 30 néző.
Vezette: Zacsok Imre

OMTK-ULE: Kovács Á. – Varga P. (Nagy A. 59.perc), Varga G., Szántó T., Fekete N. – Andrékó V., Deli L. (Dudás P. 41.perc), Szemenyei I. ( Polyák M. 70.perc), Ivanics Zs. – Kasza I. (Czene D. 74.perc), Molnár M. (Czollner P. 53.perc).
Edző: Gyimesi András.

Békéscsaba: Ancsin- Takács, Gajdács (Dubovecz 41.perc), Péter T., Diószegi(Sztankó 41.perc) – Futaki, Erdőháti(Róza 41.perc), Barkász, Ács N. – Horváth D., Tóth G.
Edző: Miklya Zoltán.

A mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést az ULE.

A 8. percben Molnár Martin felső kapufát lőtt, majd a 25. percben megszereztük a vezetést. Molnár M. jobb oldali szögletét Szemenyei fejelte öt méterről a hálóba, 1-0.

A 39. percben Varga G.mélységi passzát Molnár Martin gurította 10 méterről a hálóba, 2-0.

Az 59. percben Kasza Illés találatával eldőlt a mérkőzés, 3-0.

A piros mezes orosháziak végig uralták a mérkőzést (Fotó: Betkó Tamás)

A 62. percben Tóth G. megszerezte a becsületgólt, 3–1.

A 74. percben Fekete Norbert gólja megpecsételte a lila-fehérek sorsát, 4-1.

Helyenként tetszetős játékkal ilyen arányban is megérdemelten nyert az ULE U 17-es csapata.

Gyimesi András: – A csütörtöki mérkőzés miatt kissé fáradtan és tompán mozogtak a gyerekek, de lelkesedésük és győzni akarásuk 3 pontot ért a szomszédvári rangadón.