Az OFC az utolsó szalmaszálban bízva lépett pályára Kazincbarcikán. A csapat küzdeni akarásának meglett az eredménye, mert 0-2-ről fordítottunk és megnyertük a mérkőzést.

Kazincbarcika FC – Orosháza FC 2 – 4 (2 – 1)

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Kazincbarcika, Pete András Stadion, 300 néző.
Vezette: Böcskei Balázs (Horváth Zoltán, Hima Andrea)

Kazincbarcika: Szabó Á. – Halgas, Fótyik, Nyisalovits, Szala – Nagy K., Fehér, Kovács P., Bogáti – David, Vólent
Edző: Kiprich József

Orosháza: Bordás – Szűcs D.(Szabó T. 46′), Kerekes I., Milenkovic, Makra – Szabó N., Ondrejó, Végh A. (Varga 64′), Mohamed (Balázs J. 80′) – Ács, Tóth D. Sérült: Bernát Péter, Kerepeczki Csaba, Varga Róbert
Edző: Major László

Az első percben Vólent oldalvonal mellett elvégzett szabadrúgását Fótyik fejelte a kapu bal sarkába, 1 -0.

A 30. percben Makra elcsúszott, a helyén kilépő Vólent higgadtan gurította a labdát a hosszú sarokba, 2 – 0.

A 32. percben Ondrejó szögletét Szabó N. csúsztatta fejjel 5 méterről a kapu oldalába, 2 -1.

A 60. percben egy előrevágott labdára rácsapott Szabó T. és a kifutó kapus felett a hálóba emelt, 2 -2.

A 70. percben Mohamed baloldali lapos beadása felpattant a kapus testéről és a berobbanó Szabó T. a hálóba sodorta, 2 -3.

A 89. percben a kinyíló hazai védelem mellett Szabó n. labdáját Szabó T. rúgta 13 méterről a hálóba, 2 -4.

Szabó Tamás tehát mesterhármast ért el, az OFC teljesen megérdemelten nyert idegenben.

Kiprich József: – Érthetetlen, hogy 2-0-ról kikaptunk. Ha a helyzeteinket belőjük 8-4 lett volna a javunkra.

Major László: 0-2-ről fordítottunk 4 Szabó góllal, és megmaradt az esélyünk a bentmaradásra.