Orosházi kerékpárosok is körbetekerték a hétvégén a Tisza-tavat, Márta Mihály bronzérmet szerzett.

Május 7-én több mint 1100 kerékpáros sorakozott fel a rajtvonal mögött Tiszafüreden, hogy teljesítsék a Tour de Tisza-tó 65 km-es távját. A versenyen Berki Csaba és Márta Mihály mellett Czollner Krisztián is részt vett.

Márta Mihály (Fotó: Rajki Judit)

Az egyre jobb formában versenyző Márta Mihály a Hegyek pokla verseny után ismét dobogóra állhatott. 01:48:48 idejével korosztályában a 3., összetettben az 58. helyen ért célba.

Czollner Krisztián 01:52:10-es idejével nagyszerűen helytállt, és korosztályában a 33., összetettben pedig 81. helyen végzett.
Berki Csaba kerékpárja hátsó kerekének defektje miatt feladni kényszerült a versenyt.

Még egy induló

Az írás megjelenése után Laccesz kommentelte, hogy egy helyi kimaradt a felsorolásból. Az alaphírt Berki Csaba küldte szerkesztőségünkbe, aki elmondta, ő sem tudta, hogy rajtuk kívül indult még orosházi. De megkereste és továbbította nekünk a negyedik induló nevét és eredményét.

Kéri László 02:29:31-es időt ment és összetettben a 368. helyen végzett, míg korosztályában a 100. lett.