A hazai döntetlen ellenére bizakodva utazott az orosházi csapat a visszavágóra. A végeredménytől függetlenül a találkozó bizonyította, hogy a várakozás nem volt alaptalan.
MSK Breclav – Asztalitenisz SE Orosháza 6-3
Klubcsapatok Szuperligája asztalitenisz-mérkőzés, Breclav
A továbbjutás nagyon kevésen múlott – tudtuk meg Bogdánffy Csaba vezetőedzőtől. A páros mérkőzést hatalmas csatában a hazaiak nyerték, a döntő játszmában 13-11-re úgy, hogy az ASE játékosainak két mérkőzéslabdájuk is volt. Az egyéni mérkőzések során Tóth Kata 3-2 arányban kapott ki Mikulcovától, miközben a harmadik szettben hat játszmalabdáról veszített 16-14 arányban. Bármelyik mérkőzés megnyerése elég lett volna a sikerhez, mivel Ciurcui meccsére a két találkozón játszmát sem nyerő Janku ellen már nem került sor. A döntetlen eredmény összesített játszmaaránya pedig az orosháziaknak kedvezett.
Mikulcová – Végh 3-0
A kupasorozatból már csak az áprilisi, Szekszárd elleni helyosztók vannak hátra.