Az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület sportolói a közelmúltban Csongrádon és Kiskunmajsán versenyeztek. Zsiga Zsolt tanítványai számos éremmel tértek haza.

Pünkösd Kupa – Csongrád

Május 21-én Csongrádon, a Pünkösd Kupa országos versenyen méretették meg magukat az OKKSZK Egyesület karatékái. Közel 30 klub 130 versenyzője indult el a bajnoki címekért. Az orosházi sportolók egy arany-, két ezüst-, és két bronzérmet szereztek.

Orosházi eredmények:

arany – Lipták Galló Máté
ezüst – Boros Ádám és  Elek Boglárka
bronz – Dobó Judit és  Berki Beáta

Az orosházi sportolók egy arany-, két ezüst-, és két bronzérmet szereztek 8Fotó: egyesület)
Az orosháziak egy arany-, két ezüst-, és két bronzérmet szereztek Csongrádon (Fotó: egyesület)

VI. Tadashi Kupa-Kiskunmajsa

Május 28-án Kiskunmajsán rendezték a VI. Tadashi Kupa Nemzetközi Kyokushin Karate versenyt, ahol 4 ország 280 versenyzője mérte össze tudását. Az OKKSZK Egyesület 3 versenyzője végzett a dobogón.