- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén április 3-án érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: Számviteli-pénzügyi vezető; Üvegipari mérnök; Minőségirányítási mérnök; Anyagvizsgáló; Minőségellenőr; Kereskedelmi ügyintéző; Könyvelő; Adminisztrátor (4 órás-Gádoros); Egyéb ügyintéző, Számlázási és logisztikai ügyintéző, Recepciós, IT munkatárs, Adminisztrátor német nyelvtudással

Fizikai munkakörök: Bolti eladó; Bolti eladó (Pusztaföldvár) Vendéglátó eladó; Szakács; Mintakészítő (öntödei); Lakatos; Géplakatos; Gépi forgácsoló; Forgácsoló; Hegesztő; Általános karbantartó; Mezőgazdasági gépszerelő; Karbantartó elektroműszerész; Víz-,gáz- és központi fűtésszerelő; Villanyszerelő; Üveggyártó; Fémmegmunkáló gép kezelője; Elektrikus; Tehergépkocsivezető; Nehéz földmunkagép-kezelő; Targoncavezető; Betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, Segédmunkás, Kőműves, Építőipari segédmunkás, Mezőgazdasági gépkezelő (Békéssámson), Bádogos, Szerkezetlakatos; Betanított varró, Betanított gépkezelő (Tótkomlós); Temetkezési dolgozó; Tehergépkocsi-vezető (C+E kat.); Lottóárus; Mezőgazdasági gépkezelő-traktoros (Nagyszénás); Tűzoltó (Tótkomlós), Varrónő-eladó, Eladó (Férfi), Szarvasmarha-gondozó, Juhgondozó (Tótkomlós), Szerelőmunkás, Gépbeállító, Betanított gépkezelő, Targoncavezető (Csanádapáca), Traktoros, Fejős, Egyszerű ipari foglalkozású

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.