- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén február 20-án érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: számviteli-pénzügyi vezető, üvegipari mérnök, tervező gépészmérnök, minőségirányítási mérnök, SQE mérnök, munka- és tűzvédelmi technikus, munka- és termelésszervező, anyagvizsgáló, minőségellenőr, kereskedelmi ügyintéző, könyvelő, adminisztrátor, ügyviteli alkalmazott, adatrögzítő, szoftverüzemeltető

Fizikai munkakörök: bolti eladó, vendéglátó eladó, éttermi felszolgáló, szakács, mintakészítő (öntödei), lakatos, géplakatos, gépi forgácsoló, forgácsoló, hegesztő, általános karbantartó, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, karbantartó elektroműszerész, víz-gáz- és központ fűtésszerelő, villanyszerelő, üveggyártó, bálaeltoló, magkészítő, öntvénytisztító, fémmegmunkáló gép kezelője, elektrikus, tehergépkocsivezető, nehéz földmunkagép-kezelő, targoncavezető, pékáru kiszállító, takarító, keverőüzemi dolgozó, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, segédmunkás, kőműves, építőipari segédmunkás, mezőgazdasági gépkezelő (Békéssámson), bádogos, szerkezetlakatos, betanított varró, Betanított gépkezelő (Tótkomlós), temetkezési dolgozó

Képzések: 2019-ben induló képzéseinkről érdeklődjön Osztályunkon!

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.