- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén december 5-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk, a munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: humánpolitikai ügyintéző, médiamunkatárs, adminisztrátor, bérszámfejtő, SQE mérnök, tervező mérnök, táj- és kertépítészmérnök

Fizikai munkakörök: hentes és mészáros, temetkezési dolgozó, pékségben járatos munkatárs, minőségellenőr, szakács, autószerelő, AWI hegesztő, szerszámkészítő, bolti kisegítő, klímaszerelő, bálaeltoló, magkészítő, öntvénytisztító, anyagmozgató, sori ellenőr, üzemi technológus, bolti eladó (Nagyszénás), pincér, pultos (Csanádapáca), vágó, daraboló, csomagoló, lakatos, köszörűs, gépi forgácsoló, hegesztő, karbantartó géplakatos, karbantartó, garanciális szerelő, villanyszerelő, síküveg beépítő, szobafestő, gépkezelő, gépkocsi-vezető („C” kat.), nehéz földmunkagép-kezelő, betanított pék, élelmiszeripari betanított munkás, építőipari segédmunkás, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal

Képzések: motorfűrész-kezelő, női szabó, nyomdaipari technikus, ECDL Base

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.