- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén október 30-án érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk, a munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: tervező mérnök, táj- és kertépítészmérnök, minőségirányítási mérnök, kereskedelmi ügyintéző, pénztáros-adminisztrátor (Gádoros)

Fizikai munkakörök: sori ellenőr, húsbolti eladó, bolti eladó (Nagyszénás és Pusztaföldvár), bolti eladó díszállat-kereskedésbe, élelmiszer eladó, pincér, pultos (Csanádapáca), szakács, pék (Békéssámson), csőszerelő lakatos, esztergályos, marós öntödei területre, gépi forgácsoló, hegesztő, karbantartó géplakatos, üveggyártó, villanyszerelő, síküveg beépítő, festő-mázoló, varrodai szalagmunkás, síküveg megmunkáló, gépkezelő, tehergépkocsi-vezető („C” kat.), építőipari szakmunkás, nehéz földmunkagép-kezelő, targoncavezető, betanított pék, élelmiszeripari betanított munkás, operátor, építőipari segédmunkás, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal

Képzések: motorfűrész-kezelő, női szabó, nyomdaipari technikus, villanyszerelő, német KER B1, ECDL Base, szociális gondozó és ápoló, vállalkozási és bérügyintéző tanfolyam

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.