- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén október 10-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk, a munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: SQE mérnök, tervező mérnök, táj- és kertépítészmérnök

Fizikai munkakörök: sori ellenőr, üzemi technológus, műhelyvezető, húsbolti eladó, bolti eladó (Nagyszénás), szakács, pizzakészítő szakács, hajmosó, betegszállító, vágó, daraboló, csomagoló, pék (Békéssámson), lakatos, csőszerelő lakatos, esztergályos, marós öntödei területre, köszörűs, gépi forgácsoló, hegesztő, autószerelő, karbantartó géplakatos, karbantartó, kisgépszerelő, garanciális szerelő, üveggyártó, vízvezeték szerelő, villanyszerelő, síküveg beépítő, bádogos, szobafestő, varrodai szalagmunkás, síküveg megmunkáló, gépkezelő, traktoros-karbantartó, targoncavezető, raktári operátor, konyhai kisegítő (Tótkomlós), betanított pék, élelmiszeripari betanított munkás, operátor, építőipari segédmunkás, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal

Képzések: A második félévben induló tanfolyamok: gépi forgácsoló, aranykalászos gazda,  motorfűrész-kezelő, női szabó, nyomdaipari technikus, villanyszerelő, virágkötő, angol KER B1, német KER B1, eladó, ECDL Base, szociális gondozó és ápoló, vállalkozási és bérügyintéző tanfolyam

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.