Orosházán rendezte újonc asztalitenisz versenyét a Békés Megyei Asztalitenisz Szövetség, ahol az orosházi fiatal asztaliteniszezők kiválóan szerepeltek.

Színvonalas mérkőzéseken alakultak ki a végeredmények, mely során bebizonyosodott, hogy Hudák Dorina és az orosházi, de már a Mezőberény gárdáját erősítő Molnár Levente László külön kategóriát képvisel korcsoportjában – emelte ki Bogdánffy Csaba a PET-BAU ASE szakosztályvezetője.

Hozzátette, hogy a legmagasabban jegyzett megyei játékos Szántosi Dávid egészségi okokból nem tudott elindulni a versenyen.

Az U11-es korcsoportban Szőke Panna a dobogó második fokára állhatott, míg ugyanebben a kategóriában a fiúk mezőnyében az Eötvös DPSE versenyzője, Varga Balázs bronzérmet szerzett.

Hudák Dorina mögött Farkas Izabella végzett az U13-as korosztályban a második helyen, a 13 éves fiúk között Halma Csaba végzett ugyanebben a pozícióban.