Az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület aerobik és karate szakosztályának is jól sikerült a hétvége.

A karatésok Csongrádon vettek részt a Pünkösd Kupán, ami Országos Utánpótlás Bajnokság volt. A versenyen mintegy 150 karatés indult, az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület csapatának tagjai az alábbi eredményeket érték el: 1. hely: Lipták Galló Máté, Bohrát Viktória, 2. hely: Verasztó Viktória, Sebő Dávid, 3. hely: Gigacz Balázs, Major András, Liszkai Szilárd. Bohrát Viktória az arany mellé a legharciasabb versenyző díjat is hazahozhatta. A karatésoknak pihenésre ezúttal sem lesz idejük, következő versenyük a hétvégi Ausztria Open.

Az aerobikos lányok Aradon vettek részt nemzetközi egyéni és csapatversenyen. Felkészültségüket mi sem bizonyítja jobban az alábbi eredményeknél.

Nemzetközi mezőnyben szereztek érmeket az aerobikosok (Fotó: egyesület)

Polasek Klaudia egyéniben ezüst, Nagy Dominika bronzérmet ért el. Nagy Dominika, Dér Dorottya, Szonda Zsanett, Kurucz Vivien csapatban 3. helyet szereztek, Kiss Patrícia egyéni megosztott 4. helyezése mellett csapatban bronzérmet ért el. Őze Boglárka mérlege: egyéni megosztott 4. hely, csapatban ugyancsak 3. helyezés, míg Kappán Dorina egyéniben és csapatban is bronzérmes lett. Szecskó Boglárka, Bánfi Zita, Lukács Eszter csapatban lettek 3. helyezettek, Szonda Bettina, Nagy Noémi ugyancsak bronzzal zártak csapatban.