A Rákóczi Vasas labdarúgó csapata március 29-én Mezőberényben látogatott. A rákóczitelepiek magabiztos győzelemmel tértek haza.

Mezőberényi FC – Rákóczi Vasas 0–3 (0–2)

Megyei I osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Mezőberény, 200 néző. Vezette: Szűcs Zs. (Nagy G.; Kepka R.)

Mezőberény: Barabás – Olej, Timár, Adamik, Burai D. – Szűcs G., Barkász, Petneházi S. Farkas Gy. – Burai, Szűcs Zs. (Dinya 65. perc)
Edző: Barabás István

Rákóczi Vasas: Lévai – Boros, Bozsóki (Egry 77. perc), Dávid Zs.(Egry A. 77.perc), Asztalos – Szabó Á., Gulyás R., Simon R., Buza – Mazán, Boér Zs. (Fehér L. 65. perc)
Edző: Polyák László

A több fiatallal pályára lépő Rákóczi három perc alatt „lerendezte” a mérkőzést. A 31. percben Szabó Á. labdájával Buza a kapust is kicselezve gurított a hálóba, 0–1.
A 34. percben Gulyás, majd Asztalos volt a labda útja, utóbbi beadását Boér vágta a hálóba, 0–2.
A 66. percben Simon baloldali beadását Boros vágta a léc alá, 0–3.

Polyák László: – Az utóbbi évek legfiatalabb Rákóczi Vasasa lépett pályára. Nagyon jól futballoztunk és a sok helyzetből három gyönyörű gólt rúgtunk.

A Rákóczi Vasas április 5-én hazai környezetben fogadja a Tótkomlósi TC csapatát. A mérkőzés kezdési ideje: 16 óra 30 perc.