Kilencedik, egyben utolsó előkészületi mérkőzését játszotta február 22-én az Orosháza FC labdarúgó csapata. A gyopárosi műfüves pályán csapatunk 4:3 arányban legyőzte a Csongrád megyei I.osztály listavezetőjét, a Hódmezővásárhelyi FC csapatát.

Orosháza FC – Hódmezővásárhelyi FC 4–3 (2–1)

Orosháza, műfüves pálya. 50 néző. V.: Gyuga Zs., Fehér J.

Orosháza FC: Bordás (Könyves) – Szűcs D. (Tóth I.), Ferenczi (Végh A.), Szabó N., Márki – Huszár(Juhász N.), Styecz, Füredi, Fülöp, Baranyai – Csák Z. (Polyák Á.)
Edző: Kvasznovszky József

HFC: Nagyistván Á. – Jeszenszki, Antal K., Tóth J., Grósz – Varga M., Kerepeczki, Varga R., Koncz – Rácz, Bernáth
Edző: Dezső Ferenc

Játszottak még: Keller, Juhász, Huszka, Nagy A., Szabó M.

Csapatunknál Makra, Gulyás, Albert, Medvegy, Oláh sérülés és betegség miatt nem léphetett pályára.

Fordulatos mérkőzésen az OFC elől-hátul „gólerősnek”bizonyult, ami a jövőt tekintve aggodalomra adhat okot. A felkészülési mérkőzéseken adódó hibákat a bajnokságban lehet és kell korrigálni.

A gólok története:

6. perc: Egy jobb oldali beadást Márki csúsztatta fejjel saját kapujába, öngól, 0–1.

32. perc: Fülöp keresztlabdáját Csák Z. emelte 13 méterről a kapus felett a hálóba, 1–1.

44. perc: Styecz jobb oldali beadását Csák Z. kotorta két lépésről a kapuba, 2–1.

66. perc: Antal 15 méterről leadott lövése jutott a kapu jobb alsó sarkába, 2–2.

68. perc: Egy mélységi átadást Bernáth értékesítette,2–3.

79. perc: Juhász N. lövése egy védőt érintve jutott a hálóba, 3–3.

85. perc: Baranyai bal oldali lapos beadását Juhász N. belsőzte 4 lépésről a kapuba, 4–3.

Az Orosháza FC március 1-jén a Mátrai stadionban fogadja az NB III Közép-csoportjának 17. fordulójában a Tolle-Szekszárd csapatát. A találkozó kezdési ideje: 14.30 óra.