Továbbra is felkészülési meccsekkel készül a tavaszi rajtra az NB III-as focicsapat.

Február 18-án a Tótkomlóst fogadta az Orosháza FC labdarúgó csapata a gyopárosi műfüves pályán. Csapatunk a második félidei gólra törő játékával fölényes győzelmet aratott.

Orosháza FC–Tótkomlósi TC 10 – 1  (3 – 1)

Előkészületi labdarúgó-mérkőzés, Orosháza, 50 néző.
Vezette: Sechna G. (Korbely P., Zahorecz R.)

Orosháza: Könyves – Szűcs (Medvegy), Ferenczi (Tóth I.), Márki, Szabó N. – Huszár, Polyák (Styecz), Juhász, Fülöp (Végh) – Baranyai, Oláh (Csák).
Edző: Kvasznovszky József.

Meglepte NB III-as ellenfelét a Tótkomlós. Az 5. percben egy visszafejelt labdát Nagy R. rúgta 6 méterről a léc alá, 0-1.

Nem sokáig tartott a vendégek öröme. A 12. percben Baranyai szögletét Ferenczi bólintotta 10 méterről a hálóba, 1-1.

A 20. percben Baranyai szögletét Juhász N. fejelte a kapuba, 2-1.

A 38. percben a szereplők nem változtak. Baranyai bal oldali beadását Juhász N. lőtte 6 méterről a hálóba, 3-1.

Az 53. percben mintaszerű támadás végén Fülöp lőtt 15 méterről a jobb alsó sarokba, 4-1.

Az 55. percben Véghet lökték a 16-oson belül. A büntetőt Csák Z. a kapu bal oldalába helyezte, 5-1.

A 63. percben kapu előtti kavarodás végén Tóth Imre közelről bombázta a hálóba a labdát, 6-1.

A 65.percben Styecz lépett ki a védők gyűrűjéből és gurított a bal alsóba, 7-1.

A 66. percben Fülöp remek cselsorozat végén gurított a hálóba, 8-1.

A 70 percben kezezésért megítélt büntetőt Végh bombázta a jobb felsőbe, 9-1.

A 73. percben az ötösön belül ide-oda pattogott a labda, Szabó Norbert eszmélt a leggyorsabban és passzolta közelről a hálóba, 10-1.

A megyei bajnokságban szereplő komlósiak amíg erővel bírták, partiban voltak az OFC-vel. Egy órai játék után az elfáradt vendégekkel szemben a sárga-feketék könnyedén alakították ki a helyzeteiket és többségét értékesítve kétszámjegyű győzelmet arattak.

Az Orosháza FC február 20-án a Rákóczi Vasassal mérkőzik a műfüves pályán. A mérkőzés kezdési ideje: 18.15 óra.