Újabb kiváló eredménylista az O.K.K.SZ.K sportolóitól.

Október 19-én a hollandiai Sneek városában 10 ország 320 versenyzője vett részt a Waterpoort kupán, ahol az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület utánpótlás válogatott versenyzői közül hat sportoló képviselte városunkat.

Az orosházi karatésok remek eredményekkel zártak a nemzetközi mezőnyben. A junioroknál Rábai Gábor aranyérmet szerzett, Zsiga Bence 4. helyen zárt. Gyermek III. kategóriában Berei Béla második lett. Szintén ezüstöt hozott haza Lipták Galló Máté (gyermek II.). A serdülőknél Horváth Márk negyedik lett. Szőke Tamás kiesett.

A magyar csapat további helyezettjei: Horváth Enikő 2. hely (gyermek III.), Tóth Márk 3. hely (gyermek II.), Horváth Márk 4. hely (gyermek II.), Bíró Tamás 4. hely (gyermek II.).

A magyar csapat felkészítői: Shihan Zsiga Zsolt 5. dan, Sensei Horpácsik György 4. dan. Az orosházi klubtól megtudtuk, hogy a következő megmérettetésük október 26-án Karcagon lesz, egy országos versenyen indulnak, majd a novemberi Európa-kupára készülnek.