A 8. fordulót rendezték a hétvégén a megyei I.osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi Vasas a 92.percben szerzett Juhász Norbert góllal rabolt pontot a 2. helyen álló szabadkígyósiak otthonából.

Szabadkígyós – Oh. Rákóczi Vasas 1–1 (0–0)

Szabadkígyós, Vezette: Mihálik P. (Sárközi L., Petrovszki P.)

Szabadkígyós: Farkas Zs. – Farkas V.(Grósz Á. 61.perc), Futaki, Barta, Vandlik – Farkas F., Juhász P. – Murvai, Cseke (Kindel 77. perc) – Ekker (Burkus 61. perc), Piti L.
Játékosedző: Futaki Krisztián.

Rákóczi: Lévai – Fehér (Ludányi 46. perc), Bozsóki, Dávid Zs. (Mazán N. 67. perc), Asztalos – Boros, Szabó Á., Gulyás R.(Polyák Á. 53. perc), Buza – Juhász N., Kánya
Edző: Polyák László.

A 63. percben egy fejjel megcsúsztatott labdát a csereként beállt Burkus 15 méterről lőtt a hosszú sarokba, 1–0.

A 92. percben Mazán remek cselsorozat után az ötös sarkáról visszagurított és az érkező Juhász Norbert vágta a hálóba a labdát, 1–1.

Kiegyenlített első félidő után a bekapott gól után ébredt a Rákóczi és több lehetőséget és kapufát teremtett a hazaiak kapuja előtt, amiből a 92.percben sikerült az egyenlítés.

Futaki Krisztián: – Eldönthettük volna a mérkőzést 1–0-nál, a végén a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat.

Polyák László: – Hetek óta érezzük néhány játékosunk hiányát. Az utolsó 30 percben jól futballoztunk és akár a győzelmet is megszerezhettük volna.

A Rákóczi Vasas október 6-án 15 órakor a Csabacsűd együttesét fogadja Rákóczitelepen.