A dorogi diákolimpián magabiztos birkózással a serdülő korosztály csapatversenyében is az első helyet szerezték meg az orosháziak.

Dorogon volt a Kötöttfogású Diákolimpia, a kétnapos rendezvényen mintegy 300 versenyző lépett szőnyegre diák I. és serdülő korosztályban. Az Orosházi Spartacus Birkózó Klub versenyzői ismét kitettek magukért, hiszen két bajnoki címmel, illetve több dobogós helyezéssel tértek haza és elhozták a serdülő korosztály csapatversenyében is az első helyet.

A diákolimpiai birkócsapat (Fotó: egyesület)

63 kg-ban Szél Balázs magabiztosan menetelt át az ellenfelein, és megérdemelten nyerte el a negyedik bajnoki címét. 54 kg-ban házidöntőt vívtak az orosháziak, Rácz György és Ladjánszki Ádám hárommenetes csatájából végül az utóbbi került ki győztesen.