Újabb kiváló eredményeket értek el az orosházi birkózók, a miskolci országos bajnokságon több érmet is begyűjtöttek.

Miskolc adott otthont az U23-as szabadfogású országos bajnokságnak, ami egyben a Rákóczi-kupa is volt. A viadalon 8 súlycsoport 71 birkózója vett részt. Kránitz Adrián és Kelemen Zsolt a múlt heti eredményét lemásolva magabiztos birkózással ismét a dobogó tetejére állhatott fel. Az Orosházi Spartacus Birkózó Klubtól megtudtuk, a többiek is elfogadható eredményt értek el, hiszen fiatalabb koruk ellenére mindenki beverekedte magát a legjobb öt közé.

A csapatbajnok orosházi birkózók és edzőik (Fotó: egyesület)

A jó eredményeknek köszönhetően a csapatversenyt ismét Orosháza nyerte, két ponttal megelőzve a Csepelt és a Diósgyőrt. Az első három helyezett csapat között 5 bajnoki címet osztottak szét, a további három aranyérmet a Ferencváros, a Debrecen és a Haladás birkózói nyerték.