Az idei első edzőmérkőzésen kikapott az Orosháza FC.

Szolnoki MÁV — Orosháza FC 2—1 (1—0)

Előkészületi labdarúgó-mérkőzés, Szolnok, 100 néző. V.: Fekete T. (Dobos Zs., Dobos D.)

Szolnok: Tóth Z. (Rézsó)– Pintér, Antal, Papp Sz., Törtei – B.Tóth, Mile, Lengyel, Mundi-Szepessy, Vári. Játszott még: Bálint, Urbin-Szabó, Balogh, Rokszin, Németh, Blaskovits, Tóth N., Háda, Kalmár, Rézműves
Edző: Romanek János

Orosháza: Molnár T. (Bordás D.) — Szűcs D. (Juhász N.), Szűcs Sz., Futaki, Szabó N. (Lupsa) — Bozóki (Varga R.), Milenkovic, Tóth D. (Kerepeczki), Petneházi — Ács (Szabó T.), Randelovic
Edző: Major László.

Egy hét felkészülés után január 14-én lejátszotta első edzőmérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. Nehéz erőpróba előtt álltak Major László tanítványai, ugyanis a listavezető Szolnok otthonában léptek pályára. A műfüvön lejátszott mérkőzésen Szabó A. és Végh A. sérülés miatt nem lehetett a pályán, viszont bemutatkozott a próbajátékon lévő Szűcs Szása.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a 21. percben Szabó Norbert ütközött ellenfelével, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Mile a jobb sarokba lőtte, 1—0. A folytatásban mindkét oldalon kimaradt egy-egy nagy helyzet.

Szünetben mindkét tréner számos cserét hajtott végre. Fordulás után gyorsan növelte előnyét az NB II-es listavezető, a 48. percben Szepessy talált az orosháziak kapujába, 2-0. Az enyhe szolnoki mezőnyfölény közepette a 70. percben Randelovic a mérkőzés legnagyobb helyzetét puskázta el, Rézsó kapus fölött emelt a kapu fölé. A hajrában szépített az OFC, a 85. percben Randelovic átadását Petneházi 12 méterről a jobb alsó sarokba rúgta a labdát, 2—1.

Romanek János: — A célnak megfelelő volt a mérkőzés, nem minden sikerült, amit elterveztünk.

Major László: — Fáradtan mozogtak a csapat tagjai. A helyzetek alapján úgy érzem , akár jobb eredményt is elérhettünk volna.