Nyolcat rúgtak a focista fiúk a Mezőhegyesnek.

Augusztus 10-én a megyei I. osztályú Mezőhegyes otthonában lépett pályára az Orosháza FC labdarúgó csapata.

Mezőhegyesi SE – Orosháza FC 1 – 8 ( 1 – 5 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Mezőhegyes, 100 néző. Vezette: Rébék I.

Orosháza: Bordás (Molnár)- Szűcs (Juhász N.), Futaki (Milenkovic), Kerepeczki, Szabó N. (Lupsa) – Ács L., Petneházi, Varga R.(Tóth D.), Végh A. (Bozsóki) – Szabó T. (Buza ), Randelovic
Edző: Major László

A 3. percben alaposan ráijesztett a hazai csapat az OFC-re, Mitnyak hagyta faképnél a védelmet és okosan emelt Bordás kapus felett a hálóba, 1-0.

Aleksandar Randelovic (Fotó: Betkó Tamás)

A 4. percben kapu előtti kavarodás végén Randelovic vágta a labdát a hálóba, 1-1.

A 21. percben szöglet után Gál fejelt saját kapujába, öngól, 1-2.

A 35. percben Ács L. csípett el egy hazaadást és gurított a hálóba, 1-3.

A 43. percben szöglet után egy lepattanó labdát Futaki bombázott 8 méterről a kapuba, 1-4.

A félidő utolsó percében Randelovic labdáját Ács L. értékesítette, 1-5.

A félidőben Major László edző több helyen változtatott a csapat összeállításán.

A második félidőben a hosszú gólcsendet a 71. percben csapatunk szakította meg. Tóth D. labdáját Randelovic rúgta a hálóba, 1-6.

A 73. percben szinte megismétlődött az előző jelenet, ismét Randelovic volt eredményes, 1-7.

A 90. percre is jutott egy gól. Buza kétszer is a kapusba lőtte a labdát, a harmadik próbálkozás végén Tóth D. talált a hálóba, 1-8.

Csapatunk helyenként jó játékkal, magabiztosan győzte le megyei I. osztályú ellenfelét.

Major László: – Remekül előkészített pályán, felszabadult játékkal győztük le a sportszerűen futballozó hazaiakat.

Az Orosháza FC augusztus 13-án Magyar Kupa mérkőzést játszik Szegeden, a Tisza Volán vendégeként. A találkozó 17 órakor kezdődik a Felső Tisza parti stadionban.