Az NB III-as Makó alaposan meglepte a mieinket.

Augusztus 4-én játszotta újabb előkészületi mérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. A soros ellenfél a teljesen átalakult Makó csapata volt, akik az NB III-as bajnokságban indulnak.

Makó FC – Orosháza FC 3 – 1 ( 1 – 1 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Makó, 100 néző. Vezette: Csamangó T.

Orosháza: Bordás D. (Molnár T.) – Szűcs (Lupsa), Futaki, Milenkovics, Szabó N. – Ács L.(Juhász N.), Végh A. (Gyarmati), Varga R. (Bozsóki), Petneházi (Buza) – Szabó T., Randelovics (Tóth D.)
Edző: Major László

Kiegyenlített első félidő után a második játékrészben csapatunk sorra hagyta ki helyzeteit, a másik oldalon a vendéglátók két kontratámadást góllal zártak. A látottak alapján a fiatal makói csapat győzelme megérdemelt.

4. perc: Szűcs D. szögletét Szabó N. csúsztatta a hosszú sarokba, 0-1.

11. perc: Szögletrúgás után Pataki V. fejelt a hálóba, 1-1.

65. perc: Egy jobb oldali beadást a menteni igyekvő Futaki saját kapujába fejelte,öngól. 2-1.

86. perc: Nagy Z. bal oldali beadását Kószó Cs. perdítette a hálóba, 3-1.

Major László: – Ez semmi…

Az Orosháza FC következő mérkőzését augusztus 6-án, Gyulán játssza. A mérkőzés kezdési időpontja: 10 óra.