Az Orosháza FC és a Rákóczi Vasas labdarúgó csapata egymással mérkőzött a felkészülés jegyében.

Orosháza FC – Orosháza Rákóczi Vasas 3 – 0 ( 0 – 0 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Mátrai Stadion, 100 néző. Vezette: Laurovics

OFC: Bordás D. (Molnár T.)- Szűcs, Futaki, Szabó N., Lupsa ( Juhász N.) – Ács L.(Buza), Varga R.(Tóth D.), Végh A.(Milenkovics), Petneházi (Bozsóki) – Szabó T., Randelovics
Edző: Major László

Rákóczi: Lévai – Mátyus, Dávid Zs., Ludányi, Boros – Kánya, Szabó Á.(Bordás S.), Németh, Gulyás, Debreceni (Baranyai )– Lövei
Edző: Polyák László

Gyenge színvonalú mérkőzésen az első félidőben a rákóczitelepiek előtt több gólszerzési lehetőség adódott, de gól nem született. A második játékrészben az OFC felőrölte megyei I. osztályú ellenfelét, ami gólokban is megmutatkozott.

69. perc: Szabó N. bal oldali beadását Szabó T. fejelte az ötösről a hálóba, 1-0.

74. perc: Buza jobb oldali beadását Tóth D. belsőzte a kapuba, 2-0.

84. perc: Szűcs mélységi passzát Szabó T. rúgta a kapu jobb oldalába, 3-0.

Major László: – Az első félidőt gyorsan el kell felejteni, a második kicsit jobb volt.

Polyák László: – Elégedett vagyok a csapat játékával. Sajnálom, hogy nyolc hiányzó játékosunk volt, még szorosabbá tehettük volna a mérkőzést.

Az Orosháza FC augusztus 4-án 18 órakor Makón lép pályára. A Rákóczi Vasas szintén augusztus 4-én, hazai pályán fogadja 18 órakor a nagymágocsiakat.