Országos bajnokságon és Európa-bajnokságon is indultak az Orosházi Küzdősport Centrum karatésai.
Orosházi Küzdősport Centrum Kyokushin Karate Szakosztálya októberben Pilismaróton utánpótlás országos bajnokságon vett részt. Nyolc versenyző képviselte az orosházi klubot a megmérettetésen, mely válogató volt a belgrádi Európa-bajnokságra.

Varga, Arany és Koltai a belgrádi Eb-n
Eredményeik küzdelemben: Felnőtt: Arany Gabriella 1. hely, Varga Mónika 2. hely. Ifjúsági: Koltai Noémi 2. hely. Serdülő leány: Tóth Nikolett 3. hely. Serdülő fiú: Misik Ádám 2. hely. Gyermek III. kcs.: Zsurka Martin 1. hely. Formagyakorlatban: Koltai Gábor 2. hely, Varga Mónika 4. hely.
November 7-én Belgrádban rendezte meg az IKO Europe szervezet azt az Európa-bajnokságot, mely a felnőtt férfi, női és senior kategóriában súlycsoport nélküli, junior I-II-ben súlycsoportos kontinensviadal volt. Emellett a felnőtt férfi, női kata Eb-nek is otthont adtak.
Több mint 20 ország 220 indulója mérte össze edzettségét, köztük az orosháziak is, akik kiváló mérleggel zártak. Junior női küzdelemben Arany Gabriella lengyel, ukrán és orosz ellenfeleit legyőzve a második helyet szerezte meg. A döntőben egy orosz versenyzőtől kapott ki 3-2-es bírói döntéssel. Felnőtt abszolút kategóriában (48 induló) Koltai Gábor helyezetlenül zárt, női kata-ban Varga Mónika a középmezőnyben végzett.