Második helyen zárt az orosházi judós, Rácz Dávid a ceglédi junior magyar bajnokságon.
Az Orosházi Küzdősport Centrum versenyzője, Rácz Dávid +100 kg-­ban indult az október 9-i Junior Judo Magyar Bajnokságon.

Rácz Dávid
A klubtól megtudtuk, a ceglédi verseny különleges megmérettetés volt Dávid számára. Szakedzője, Bürgés Mihály és a junior válogatott edzője, Nau Gábor arra kérte, hogy egy súlycsoporttal feljebb induljon. Mesterei szerint a keretedzéseken mutatott teljesítménye alapján a saját súlyában nem lett volna nagy kihívás ez a verseny. Bürgés Mihály szerint már a jövő évi magyar és nemzetközi versenyekre való felkészülés a cél.
Dávid a ceglédi versenyen két ipon győzelme után a döntőben 1 jukoval maradt alul a nála 59 kilóval nehezebb ellenfelével szemben, így ezüstérmet szerzett.
Az orosházi judós legközelebb a budapesti felnőtt II-III. osztályú magyar bajnokságon próbálja ki a tudását.