Két versenyük volt a hétvégén az orosházi birkózóknak, mindkét megmérettetésről érmet hoztak haza.
A hétvégén Lakitelek adott otthont az Interszőnyeg Kupa gyermek és diák szabadfogású versenynek. A megmérettetésen szőnyegre léptek az Orosházi Spartacus Birkózó Klub fiataljai is, és kitűnő mérleggel zártak. Az egyéni érmek mellett csapatban a Spartacus az 1. helyet szerezte meg.
Az orosháziak eredményei:
Gyermek korcsoport:

Bojtor Gellért legyűrte ellenfelét (Fotó: Spartacus)
32 kg: Szél Anna 1., Csanda Dorián 3.
35 kg: Pető Dávid 1.
+46 kg: Garami Erik 3.
Diák II. korcsoport:
29 kg: Rácz Richárd 2.
42 kg: Bojtor Gellért 2.
46 kg: Zatykó Boglárka 1., Berkó József 3.
50 kg: Bakk Norbert 3., Kókai Krisztián 4.
Diák I. korcsoport:
32 kg: Balog Zoltán 2.
35 kg: Villim István 1., Szilasi János 3.
46 kg: Rácz György 1.
50 kg: Sonkolyos László 2.
63 kg: Baksa Attila 1.
+76 kg: Borák Péter 2.
Szigetváron U23 Kötöttfogású Magyar Bajnokságot rendeztek, melyen Kránitz Adrián 60 kg-ban a 3. helyet szerezte meg. A klubtól megtudtuk, Adrián ifi korosztályú, a napokban ünnepelte 17. születésnapját, így csak külön engedéllyel indulhatott a versenyen, ahol a nála 6 évvel idősebbeket is le kellett győznie ahhoz, hogy ezt az eredményt hozza.