A megyei kézilabda-bajnokság második fordulójában szokatlan viszonyok között is győzött a Stílus fiatal csapata.

Dobozi KE – Orosházi Stílus II. 22-26
Legjobb góllövők: Dancsó D. 10, Farkas K. 9, Hegyi V. 5.

„A körülmények nem alkalmazkodnak hozzánk, nekünk kell azokhoz alkamazkodni!” – ezekkel a szavakkal engedte ki a lányokat az öltözőből Varsandán József edző, mivel a csarnokhoz szokott lányoknak életükben először betonpályán kellett játszani.

A megyei csapat a győzelem után (Fotó: Stílus SZK)
A beton először rendesen meg is fogta a lányokat és a labda sem akart igazán engedelmeskedni, így az első félidőt a doboziak nyerték 11-9-re.  A második félidőben már a nap sem sütött a kapus Fodor Edit szemébe, így a kapura menő lövések több mint 50 százalékát kivédte. A passzok és a támadások is pontosabbak lettek. A sportszerűen játszó dobozi csapat ellen így lett a végeredmény 22-26 a meccs végére.