Dunaszerdahelyen versenyeztek szombaton az orosháziak, csapatban az első helyet szerezték meg.
Újabb sikeres hétvége van az Orosházi Kyokushin Karate Szabadidő Kör Egyesület mögött. Dunaszerdahelyen rendezték meg június 12-én a Szlovák Nyílt Kyokushin Bajnokságot, melyen ott voltak az orosházi karatésok is. Összesen mintegy 220-an mérték össze edzettségüket.

Fotó: egyesület
A legtöbb érmet hozó csapat díját is elnyerték (Fotó: egyesület)
Kiváló mérleggel zártak az orosháziak a nemzetközi bajnokságon, kilenc éremmel térhettek haza. 1 arany, 4 ezüst és 4 bronzérmet szereztek. A legfényesebb érmet Berei Béla vívta ki.
További sikerek is voltak Dunaszerdahelyen: a legtöbb érmet hozó csapat díját Orosháza nyerte, és a legharcosabb versenyzőnek járó különdíj is városunkba került Vágner Márk jóvoltából.