Címke: Török Ádám

Keringő, latin dallamok, indulók, blues – mindez volt a fúvós szilveszteren

A már hagyományos szilveszteri koncerttel zárta az évet az Orosházi Fúvószenekar. Zene, tánc minden mennyiségben, sztárvendégekkel kiegészülve.

Városismeret főtérrel és koncert tortával

A város ismerete és a jó zene volt a főszereplő szombaton a belvárosban. Az Oros-haza Baráti Kör által szervezett egész napos programok az iskolásokat és idősebbeket is kimozdították otthonról.

Egy Öreg mohikán a Kossuth utcán

Orosházi zenészekkel lép színpadra Török Ádám szombat este. Török Ádám neve ismerősen cseng a zenebarátok előtt, hiszen az 1960-as évek vége óta folyamatosan jelen van...

Orosházi sikerek motocrossban (videó)

Előkelő helyen zárt Török Ádám és Zanócz Roland az idei magyar és nemzetközi motocross szezonban.

Bronzérem a nemzetközi motocross mezőnyben

Török Ádám ezúttal Hódmezővásárhelyen állhatott fel a dobogóra izgalmas verseny után.

Bajnok lett Ádám

A Kelet Kupa sorozatban a 10 éves Török Ádám 65 ccm-ben versenyzik 6 sebességes, 25 lóerős motorral. Ádám 5 éves kora óta űzi ezt a...