- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén augusztus 14-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: minőségbiztosítási vezető, óvodapedagógus (Csanádapáca), forgácsoló üzemi részlegvezető, vevői kapcsolattartó, forgácsolási technológus, pénzügyi termékértékesítő, analitikus könyvelő, jegyzőkönyvvezető-írnok, adminisztrátor, összeíró

Fizikai munkakörök: szociális gondozó és ápoló, bolti eladó, élelmiszer eladó, vendéglátó eladó, pénztáros-bolti eladó, szakács (Nagyszénás), pék, csőszerelő lakatos, géplakatos, szerszámkészítő-marós, CNC megmunkáló központ kezelő, gépi forgácsoló, hegesztő, AWI hegesztő, autójavító, levegő-, víz-, gázberendezés szerelő, karbantartó elektroműszerész, kőműves, víz-gáz és központi fűtésszerelő, hűtő- és klímaberendezés szerelő, síküveg megmunkáló, tehergépkocsi-vezető, nehéz földmunkagép-kezelő, anyagmozgató (targoncavezető), takarító (férfi), betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, betanított munkás (kártevő irtásra), betanított gépkezelő, építőipari segédmunkás, egyszerű ipari foglalkozású, szobafestő, pulykatelepi állatgondozó (Békéssámson), konyhai kisegítő, CNC tömítés kivágógép kezelő, varrónő, segédmunkás sírköveshez, karbantartó, minőségellenőr, élelmiszeripari betanított munkás

Képzések:
Békéscsaba: gépi forgácsoló, kőműves, pincér, szállodai recepciós, tisztítás-technológiai szakmunkás, ECDL, gyógymasszőr, CNC gépkezelő, kereskedő, villanyszerelő, gyermek- és ifjúsági felügyelő, eladó, hegesztő
Orosháza: óvodai dajka

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.