- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén június 5-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: minőségirányítási mérnök, kooperáció vezető, számviteli-pénzügyi vezető, részlegvezető, öntödei technológus-kohómérnök, állatorvosi asszisztens, munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi munkatárs

Fizikai munkakörök: autószerelő, élelmiszer eladó, pincér, csőszerelő lakatos, anyagmozgató, gépbeállító, víz-, gáz-, és központi fűtés szerelő, metallurgus, minőségellenőr (férfi), forgácsolási technológus, bolti eladó, bolti eladó (Pusztaföldvár), szakács, lakatos, géplakatos, szerszámkészítő-marós, CNC megmunkáló központ kezelő, hegesztő, AWI hegesztő, karbantartó elektroműszerész, kőműves, vezeték- és csőhálózat szerelő, villanyszerelő, ipari alpinista, fémolvasztár, hőkezelő, öntő, gépbeállító, szerelőmunkás, elektrikus, betanított gépkezelő, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, építőipari segédmunkás, tűzoltó, segédmunkás

Képzések: gépi forgácsoló, pincér, cukrász, ECDL base, gyógymasszőr, hegesztő, kőműves, pénzügyi- és számviteli ügyintéző, szakács, szállodai recepciós, tisztítás-technológiai szakmunkás, élelmiszer- és vegyiáru eladó, személy- és vagyonőr

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.