- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén május 22-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: műszaki vezető, számviteli-pénzügyi vezető, főkönyvelő, műszakvezető, IT munkatárs, részlegvezető, öntödei technológus-kohómérnök, adminisztrátor (német nyelvtudással), állatorvosi asszisztens, munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi munkatárs

Fizikai munkakörök: minőségellenőr (férfi), metallurgus, bolti eladó, bolti eladó (Pusztaföldvár), zöldség-gyümölcseladó, vendéglátó eladó, futár, pultos (Tótkomlós), szakács, hajmosó, tűzoltó, fejő, húsfeldolgozó (Gádoros), lakatos, szerszámkészítő-marós, CNC megmunkáló központ kezelő, hegesztő, AWI hegesztő, villanyszerelő, ipari alpinista, vezeték- és csőhálózat szerelő, víz-gáz és központi fűtésszerelő, betanított varró, fémolvasztár, öntő, kohászati hőkezelő, elektrikus, szennyvízkezelő gépész, targoncavezető (Csanádapáca), üzemi takarító, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, betanított gépkezelő, segédmunkás, építőipari segédmunkás, egyszerű ipari foglalkozású

Képzések: angol alap- és középfokú nyelvtanfolyam, cukrász, építő- és anyagmozgató gép kezelője, gépi forgácsoló, gyógymasszőr, hegesztő, informatikai rendszerüzemeltető, kőműves, logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, német alapfokú nyelvtanfolyam, pénzügyi-számviteli ügyintéző, pincér, szállodai recepciós, szociális gondozó és ápoló, tisztítás-technológiai szakmunkás, vállalkozási és bérügyintéző

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.