- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén április 10-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: műszaki vezető, főkönyvelő, termelésprogramozó, minőségirányítási mérnök, IT munkatárs, adminisztrátor német nyelvtudással

Fizikai munkakörök: bolti eladó, bolti eladó (Pusztaföldvár), szakács, lakatos, géplakatos, gépi forgácsoló, forgácsoló, hegesztő, általános karbantartó, mezőgazdasági gépszerelő, karbantartó elektroműszerész, villanyszerelő, üveggyártó, fémmegmunkáló gép kezelője, tehergépkocsi-vezető, nehéz földmunkagép-kezelő, targoncavezető, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, segédmunkás, kőműves, építőipari segédmunkás, bádogos, szerkezetlakatos, betanított varró, betanított gépkezelő (Tótkomlós), temetkezési dolgozó, tehergépkocsi-vezető (C+E kat.), lottóárus (Gádoros), mezőgazdasági gépkezelő-traktoros (Nagyszénás), tűzoltó (Tótkomlós), eladó (férfi), szarvasmarha-gondozó, juhgondozó (Tótkomlós), szerelőmunkás, gépbeállító, betanított gépkezelő, targoncavezető (Csanádapáca), traktoros, fejős, hajmosó, egyszerű ipari foglalkozású, futár, tűzoltó, szennyvízkezelő gépész, vezeték- és csőhálózat szerelő

Képzések: 2019-ben induló képzéseinkről érdeklődjön Osztályunkon!

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.