- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén december 12-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk, a munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: médiamunkatárs, adminisztrátor, SQE mérnök, minőségirányítási mérnök, vevői kapcsolattartó

Fizikai munkakörök: lakatos, targoncavezető, anyagmozgató, hentes és mészáros, temetkezési dolgozó, pékségben járatos munkatárs, minőségellenőr, szakács, autószerelő, AWI hegesztő, szerszámkészítő, klímaszerelő, bálaeltoló, magkészítő, öntvénytisztító, öntvényköszörűs, anyagmozgató, bolti eladó, vágó, daraboló, csomagoló, lakatos, köszörűs, gépi forgácsoló, hegesztő, karbantartó géplakatos, karbantartó, garanciális szerelő, villanyszerelő, szobafestő, gépkezelő, élelmiszeripari betanított munkás, építőipari segédmunkás, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, állattenyésztő (Csanádapáca-akár ottlakással is)

Képzések:   2019-ben induló képzéseinkről érdeklődjön Osztályunkon!

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.