Augusztus 11-én elkezdődött a városi kispályás labdarúgó bajnokság. Az 1. forduló számos izgalmas mérkőzést hozott, ezek közül egy meccset kiemeltünk.

A 2015/2016-os városi kispályás labdarúgó bajnokságra 19 csapat nevezett. Terveink szerint fordulónként közöljük az eredményeket, és minden héten kiemelünk egy általunk érdekesnek talált meccset.

Nagy csata és döntetlen

Gringo Burger FC – OROS-Linamar  3 – 3 (1 – 1)

Eötvös iskola sportudvara, 50 néző.Vezette: Moszheim J.

Gringo: Vidó G. – Szabolovics, Makai, Bús T., Budavári, Hopka.  Cserék: Vidó A., Bús I., Hagymási, Tarkó, Kupicsek, Kovács J., Kerekes, Györgyi T.

Linamar: Németh I. – Hegedűs, Fejes, Léhner, Szokolai, Baudermann. Csere: Dobi B.

Léhner góljával a Linamar szerzett vezetést (0-1), majd a szünet előtt Hopka egyenlített,(1-1). A második játékrészben nyílt sisakkal játszott mindkét csapat. Baudermann találatával a Linamar megfordította az eredményt, (1-2). Ezután ismét Gringo percek következtek, Hopka gólja az egyenlítést jelentette, (2-2), a találkozó végén Györgyi Tamás a vezetést is megszerezte a Gringo részére, (3-2). A lefújás előtt Fejes találatával alakult ki a végeredmény, (3-3). A találkozón mindkét oldalon több helyzet maradt ki, az eredmény igazságos.

Bús Tamás: – Sok helyzetet hagytunk ki, így elmaradt a győzelem.

Dobi Balázs: – Erősen tartalékos csapatunk küzdeni tudásból jelesre vizsgázott.

Az 1. forduló további eredményei

Guardian FC  – Makk7   2–5,  Geli’s – PET-BAU FC 7-3, Csilla Büfé – Revans SC Otthon2  3-4, Kárai Exclusive – Linamar FC 4-3, Barátság SC – Unicum ULE 4-3, DSK FC – Rajki Team Generali 1-11, KAZSZER FC – Liget SC-Orosnetwork 3-5. A Boca Juniors-Telepi Ászok mérkőzés elhalasztva. Az AKG Zrt.szabadnapos.

A KAZSZER FC – Liget SC-Orosnetwork meccsen 8 gól született (Fotó: Rajki Judit)