A mezőnyben egyenrangú csapatok mérkőzésén a kapu előtti határozottság döntött a szegediek javára.

Orosháza FC – SZEOL SC 1 – 3 (1 – 2)

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Orosháza, 50 néző.
Vezette: Szatmári, Brusznyiczki

Orosháza FC: Bordás – Szűcs, Huszár, Makra, Szabó N. – Ferenczi, Füredi – Styecz, Fülöp, Végh – Lovas. Cserék: Miklós (k), Medvegy, Bozsóki, Juhász, Baranyai
Edző: Kvasznovszky József

SZEOL SC: Leindler – Kormányos, Bjedov, Hacker, Grünwald – Forró, Ngalle, Bata, Beretka – Faragó Bence, Ondrejó. Cserék: Garamvölgyi (k), Mucsi, Zámbó, Mihálffy, Tóth Attila, Busa, Buzási
Edző: Tóth Ákos

Hatodik edzőmérkőzését játszotta az Orosháza FC labdarúgó csapata. Bordásék augusztus 2-án a Mátraiban az NB III újoncát, a SZEOL SC-t fogadták.

17. perc: Ondrejó passzolt jobbról Ngalle felé, aki remekül ugratta ki a jobbösszekötőben Batát, a fiatal játékos 12 méterről lőtt a hosszú sarokba, 0-1.

29. perc: Ferenczi vezette keresztbe a labdát a szegediek kapuja előterében, majd két csel után 16 méterről okosan a bal felső sarokba tekerte a labdát, 1-1.

38. perc: Grünwald szögletét a hosszú oldalon érkező Bojan Bjedov fejelte a hálóba, 1-2.

94. perc: Tóth A. baloldali beadását Mihálffy lőtte közelről a bal sarokba, 1-3.

Az Orosháza mezőnyben egyenrangú ellenfele volt a szegedieknek, a kapu előtt viszont sorra rossz döntéseket hoztak csatáraink és vereség lett a mérkőzés vége.

Az Orosháza FC augusztus 5-én, kedden 18 órakor a Szabadkígyóst fogadja a Mátraiban.