Orosháza, 50 néző. Vezette: Szatmári és Brusznyiczki.

Orosháza FC: Könyves – Szűcs, Makra, Szabó N., Medvegy – Huszár, Füredi, Ferenczi, Végh – Styecz, Juhász
Edző: Kvasznovszky József

Cserék: Bordás, Baranyai, Bozsóki, Gulyás, Fülöp, Libor, Lovas

Kondorosi TE: Kajári – Benczúr, Valentényi, Süli, Kasik – Kajtár, Klimaj, Bíró, Miklya – Harangozó, Szabó T.
Edző: Fodor Sándor

Cserék: Nagy R., Pintér, Rafaj, Filyó

Július 26-án lejátszotta harmadik előkészületi mérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. Ezúttal a jó erőkből álló Kondorosi TE csapatát fogadta Kvasznovszky József gárdája. Az első félidei kiegyenlített játéka után a második félidőben kiütközött az osztálykülönbség és az OFC magabiztosan nyert.

3. perc: Medvegy vezette keresztbe a labdát a saját ötöse előterében, mentésébe Szabó T. tette bele a lábát és a labda a kapuba vágódott, 0–1.

17. perc: Stecz lépett ki egy mélységi indítással, először a kapusba, másodszor öt méterről a hálóba gurított, 1–1.

42.perc: Medvegy javította az első gól előtti hibáját. Védőnk kilépett egy labdával, a kapus elütötte, 11-es! A büntetőt Végh Ariel a balra mozduló kapus mellett a kapu jobb felső sarkába vágta a labdát, 2–1.

A második félidőben mindkét csapat több cserét hajtott végre.

75.perc: Stecz 25 méterről leadott lövése vágódott a kapu bal oldalába, 3–1.

82.perc: Létszámfölényben vihették kapura a labdát az orosháziak. Lovas remek ütempasszát pofozta Styecz 6 méterről a hálóba, 4–1.

Kvasznovszky József: – Fáradtan, dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, szerencsére időben tudtunk ritmust váltani és ezzel el is dőlt a mérkőzés.

Fodor Sándor: – Két egyéni hiba miatt szenvedtünk súlyos vereséget. Sok sikert kívánok az Orosházának a bajnoksághoz.

Az Orosháza FC július 28-án, hétfőn a Mátraiban a Rákóczi Vasassal mérkőzik. A találkozó kezdési ideje: 18.30.