A második előrehozott tavaszi fordulót rendezték november 30-án a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi Vasas hazai környezetben nem bírt a Kondorossal.

Rákóczi Vasas – Kondorosi TE 1 – 2 ( 0 – 0 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Rákóczitelep, 150 néző.
Vezette: Brezovai Z.(Lászlai,Török)

Rákóczi: Lévai – Boros, Dávid Zs., Ludányi, Asztalos – Bozsóki, Szabó Á.(Pásztor L.78.p.), Juhász N., Kánya – Lövei (Polyák Á.64.p.), Buza(Mazán 64.p.)
Edző: Polyák László

Kondoros: Kajári – Hanyecz, Kasik, Kajtár (Rafaj 80.p.), Süli – Miklya, Somogyi (Dowidat 86.p.), Szabó T.(Filyó 90.p.), Vajgely – Harangozó, Klimaj
Edző: Somogyi János

A 6. helyezett Rákóczi fogadta a 2. helyen álló Kondorosi TE csapatát, ez év utolsó bajnoki mérkőzésén.

Az első félidőben a játék küzdő jellege dominált, a kimaradt helyzeteket tekintve 4:2 is lehetett volna a félidei eredmény. Így viszont gól nélküli döntetlent mutatott a képzeletbeli eredményjelző tábla.

A feketében játszó Kondoros jobb volt (klikk a képre) Fotók: Rajki Judit)

A második játékrészben az „öltözőben maradt” a Rákóczi, a 47. percben egy bal oldali beadást Harangozó lőtte a hálóba, 0-1.

Csapatunk töretlenül ment előre, de eredmény nélkül. Az 56. percben az exorosházi Szabó Tamás egy jobb oldali beadást vágott a hálóba, 0-2.

A szépítés az utolsó percre maradt, ekkor a csereként beállt Polyák Ádám lőtt az ötösről a rövid sarokba, 1-2.

Az első félidőben a hazaiak, fordulás után a vendégek játszottak jobban, a helyzeteit jobban kihasználó csapat nyert.

Polyák László: – A szezon végére „elfogytunk”, nem hiányzott ez a mérkőzés.