A megyei bajnokság 6. fordulóját játszották a hétvégén. A Rákóczi Vasas Tótkomlóson vendégszerepelt és udvariatlan látogatónak bizonyult. Polyák László legénysége a második félidei gólratörő játékával magabiztosan győzött.

Tótkomlósi TC – Oh. Rákóczi Vasas 0–2 (0–0)

Tótkomlós, 150 néző.Vezette: Viczián M. (Belanka Zs., Kovács Krisztina)

Tótkomlós: Braun-Balogh T., Kormányos, Moszheim, Jámbor – Séhorcz (László D.), Ibrányi, Fazekas, Kovács I. (Mazán A.) – Nagy R., Szabó G. (Horváth H.)
Edző: Krátky János.

Rákóczi: Lévai – Boros, Bozsóki, Dávid Zs., Fehér L. – Szabó Á., Gulyás R., Kánya (Polyák Á.), Mazán N. (Pardi, Pardi helyett Egry) – Buza, Juhász N.
Edző: Polyák László.

A mérkőzés kuriózuma volt, hogy mindkét csapatban olyan játékosok léptek pályára, akik korábban az ellenfelet erősítették. Ennek megfelelően égett a bizonyítási vágy a játékosokban, ami helyenként durvaságba torkollt. A csereként beállt Pardit sérülés miatt le kellett cserélni, Mazán Norbert pedig az orrát törte.

A találkozó 67. percében Gulyás átadását Buza rúgta 25 méterről a bal felső sarokba, ritkán látható bombagól volt, 0–1.

A 83. percben Szabó Á. labdáját a csereként beállt Polyák Ádám a kapust kicselezve gurította a hálóba, 0–2.

Polyák László: – Durván és gusztustalan módon futballozó csapat ellen végig „egykapuztunk” és két gyönyörű góllal megérdemelten nyertünk. Köszönjük az orosházi közönségnek, hogy hazai hangulatot varázsoltak Tótkomlóson.

A Rákóczi Vasas szeptember 21-én hazai környezetben fogadja a Füzesgyarmat csapatát. A találkozó kezdési ideje: 16 óra.