A pont nélküli Baja otthonában számos helyzetet kihagyott labdarúgó csapatunk, így vereség lett a mérkőzés vége.

Bajai Labdarúgó SE – Orosháza FC 2–1 (1–1)

NB III. Középső csoport, 4. forduló

Baja, Vasvári Pál utcai Sporttelep, 250 néző

Vezette: Dolnegó Bálint (Lászlai Róbert, Török Sándor)

Orosháza: Bordás – Pénzváltó, Makra, Tóth I., Szabó N. – Ferenczi, Huszár (Bálint D. 65′), Füredi, Nyéki (Baranyai 65′)  Styecz (Albert L. 85′), Csák Z.
Vezetőedző: Kvasznovszky József

A bajai csapat a harmadik helyzetét a 22. percben gólra váltotta, egy jobboldali beadást Despotovic  pörgetett hat méterről a hálóba, 1–0.

Ezután ébredezni kezdett az Orosháza, a 35. percben Csák ígéretes helyzetben az oldalhálóba fejelte a labdát, a 42. percben Pénzváltó lapos beadását újfent Csák passzolta három lépésről a hálóba, 1–1.

A 73. percben egy baloldali szabadrúgás után Sibinger Dávid fejelte a hálóba a labdát, 2–1. A 91. percben Makrát a játékvezető szövegelésért kiállította.

Kiegyenlített mérkőzésen a jobb helyezetkihasználás döntött a Baja javára.

Edzői nyilatkozatok:

Goretich Krisztián: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, remélem győzelmünkkel elindulunk felfelé. Az Orosházában egy szimpatikus csapatot ismertem meg.

Kvasznovszky József: – Egyenlő erők küzdelméből a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat került ki győzetesen.