Küzdelmes és kiegyenlített mérkőzésen a csereként beállt Baranyai Béla két villanása döntötte el a találkozót a mérkőzés hajrájában.

Orosháza FC – Videoton II. 3 — 0 (0 — 0)

NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, 300 néző
Vezette: Nacsa (Kövér T. Tőkés R.)

Orosháza: Bordás – Pénzváltó, Makra, Tóth I., Szabó N. – Huszár, Ferenczi (Gulyás 87.), Füredi Bálint D. 75), Styecz – Oláh, Csák Z (Baranyai 62.).
Edző: Kavsznovszky József

Videoton II. Pajovics – Farkas, Tar, Jankovic, Tóth G. – Hudák, Szabó B. (Büki 56.) – Géresi, Paudits (Elek 75.), Teixera (Kiprich 69.) – Lupeta
Edző: Vitor Campelos

Küzdelmes mezőnyjátékkal és enyhe hazai fölénnyel telt el az első félidő. A 12. percben Hudák lövését védte lábbal Bordás, majd a 20. percben Makra távoli bombáját tolta szögletre a fehérvári kapus.

A meccset eldöntő Baranyai még a kispadon Kvasznovszky edző mögött (klikk a képre)

A második félidőben a 62. percben beállt Baranyai Béla vezérletével óriási fordulat állt be a meccsen.

Az 72. percben Oláh Zsolt mélységi passzát Baranyai lőtte 12 méterről a jobb alsó sarokba (1-0).

A 82. percben Huszár labdáját Baranyai emelte 10 méterről a kapus feje fölött a hálóba (2-0).

A mérkőzés csattanójaként a 93. percben Makra szögletét Szabó Norbert csúsztatta fejjel három lépésről a kapuba (3-0).

Az orosházi csapat a második félidőben jobban akarta a győzelmet, így megérdemelten szerezte meg az újabb 3 pontot.

Kvasznovszky József: – Stílszerűen: Veni, Vidi, Vici, azaz jöttem, láttam, győztem.

Vitor Campelos: – Többet kellett volna dolgozni a győzelemért. Voltak helyzeteink, de ezek kimaradtak. Az orosházi gól után kinyíltunk és kaptuk az újabb gólokat.

Az Orosháza FC a 4. fordulóban szombaton Baján lép pályára 16:30 órakor.