Az NB III-as focicsapat egy órán keresztül derekasan küzdött, de a végjátékban összeesett.

TOLLE UFC Szekszárd – Orosháza FC 4-0

NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés, Szekrszárd, 150 néző
Vezette: Farkas (Kovács, Horváth)

Szekszárd: Kovács B. – Schmidt (Temülen 66. perc), Márk, Czinkon (Dobra 52.), Deli – Nánási, Ranga, Tóth P., Fejes – Márton, Kun (Rátkai 60.)
Edző: Kvanduk János

Orosháza: Bordás – Pénzváltó, Makra, Huszár, Szabó N. – Ferenczi, Bálint D., Füredi, Styecz (Albert 89.), Oláh Zs., Csák
Edző: Kvasznovszky József

A múlt heti bravúros győzelem után újabb erős ellenfélhez látogatott az OFC. A hét közepén igazoltuk Pénzváltó Bencét a Tisza Volánból és Oláh Zsoltot a Pécsi MFC-ből.

A 10. percben Kun Attila hagyott ki nagy helyzetet 5 méterről, a 20. percben Márk Attila 20 méteres bombája a felső kapufán csattant.

A 26. percben Styecz lőtt gólhelyzetben a kapusba.

Az 58. percben Márk Attila mozgott keresztben egy előre ívelt labdára és fejelt 13 méterről a hosszú sarokba 1-0.

A 83. percben a bal oldali beadást ismét Márk fejelte a bal sarokba 2-0.

A 88. percben Márk jobb oldali lapos passzát Deli pofozta 5 méterről a hálóba 3-0

A 93. percben a jobb oldali beadást Márk bombázta a léc alá 12 méterről 4-0

A 80. percig egyenrangú partnere volt az Orosháza a hazaiaknak, de a második szekszárdi gól összetörte a OFC-t és súlyos vereség lett a vége.

Kvanduk János: – Az eredmény ismereteben azt gondolhatnánk, hogy sima mérkőzés volt, de nem így történt. Nagy küzdelemre késztetett minket az Orosháza

Kvasznowszky József: – A kihagyott helyzeteinket a hazaiak a végén gólokkal büntették.