Rengeteg gól és négy kiállítás volt a megye I-es bajnokin.

A 2. forduló nyitómérkőzését rendezték augusztus 16-án Kondoroson. Polyák László legénysége gólgazdag mérkőzésen szenvedett két gólos vereséget a hazaiaktól.

Kondorosi TE – Oh.Rákóczi Vasas 5 – 3 ( 2 – 1 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Kondoros, 150 néző.
Vezette: Mihálik P.(Sárközi, Görgényi)

Kondoros: Kajári – Klimaj,Valentényi, Kasik,Kajtár(Bíró 70. perc)- Süli, Hanyecz, Miklya (Somogyi 83. perc), Harangozó (Filyó 81. perc) – Vajgely,Szabó T.
Edző: Somogyi János.

Rákóczi: Lévai-Boros, Németh, Dávid Zs. (Mazán 17 . perc), Asztalos (Fehér L. 67. perc) – Szabó Á., Bozsóki, Gulyás, Kánya (Polyák Á. 62. perc) – Buza, Juhász N.
Edző:Polyák László.

Már a 3. percben emberhátrányba került a Rákóczi. Németh G-t állította ki a játékvezető. A 6. percben Kajtár büntetőből megszerezte a vezetést a hazaiaknak, 1-0.

A 22. percben Hanyecz találatával már 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelző táblán.

Az emberhátrányban játszó Rákóczi Mazán révén a 33. percben szépített, 2-1.

A félidő derekán a 40.percben Vajgelyt állította ki a játékvezető. A 41. percben Juhász Norbert 11-est hibázott. A 42. percben a gólszerző Hanyecz mehetett idő előtt zuhanyozni.

Az orosházi emberelőnyt az 55.percben Szabó Ákos váltotta gólra, 2-2.

Az 56.percben kiegyenlítődött a létszám. A gólszerző Szabó Ákos is megkapta a piros lapot.

Az utolsó 30 perc flúgos rohanásából a hazaiak jöttek ki jobban. Az Orosháza FC-ből érkezett Szabó Tamás góljaival eldöntötte a mérkőzést. A 62. percben Kajtár, a 64.és a 78. percben Szabó T. góljaival már 5-2 arányban vezetett a Kondoros.

A végeredményt a 90.percben Bozsóki állította be, 5-3.

Polyák László: – Tönkrevertük magunkat, a helyzetek alapján fordított eredmény is születhetett volna.

A Rákóczi a 3. fordulóban augusztus 25-én, vasárnap 17 órakor a Nagyszénás csapatát fogadja Rákóczitelepen.